
Tre dagar för kunskap, riktning och tid tillsammans
9–11 september – Göteborg & Marstrand
9–11 september – Göteborg & Marstrand

9–11 september – Göteborg & Marstrand
9–11 september – Göteborg & Marstrand
Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse, för att kunna visa personligt anpassat innehåll, analysera trafiken på sidan och för att förstå var våra besökare kommer ifrån. Genom att välja ”Jag accepterar” ger du ditt samtycke. Du kan också välja ”inställningar” för att göra egna val.
Efter sommaren samlas vi för tre gemensamma dagar. Vi börjar med en eftermiddag om AI i Göteborg och fortsätter sedan till Marstrand för årets konferens.
På agendan står verksamheten, våra gemensamma mål och nästa steg framåt. Däremellan finns det gott om tid för aktivitet, middag och att umgås utanför vardagen.
Sidan uppdateras när fler detaljer är klara – kika därför in igen när vi närmar oss 9 september.

Onsdag 9 september – AI-utbildning, Jacy'z
Vi börjar på Jacy’z med gemensam lunch och ägnar sedan eftermiddagen åt AI. Fokus ligger på inspiration, konkreta exempel och hur vi kan använda AI i vår arbetsvardag.
11.30 Mingellunch på Jacy'z, vån 3
12.15 AI-utbildning
14.30 Fika
15.00-16.30 AI-utbildningen fortsätter
Torsdag 10 september – Konferens
På torsdag lämnar vi Göteborg och åker gemensamt till Marstrand. Förmiddagen ägnar vi åt verksamheten och våra mål framåt. Efter lunch väntar incheckning, gemensam aktivitet och en kväll tillsammans.
07.45 Samling på Fagerbergs parkering
08.00 Avresa med buss till Marstrand
10.00 Förmiddagsfika på Villa Marstrand
10.30–12.00 Konferens på Villa Marstrand
12.00–13.00 Lunch på Johans Krog
13.30 Incheckning på Villa Marstrand och Grand Hotell Marstrand.
14.00–16.30 Gemensam aktivitet. Samling i Paradisparken
18.15 Fördrink från 18.15 på Grand Hotell
19.00 Trerätters middag på Grand Hotell
21.00-01.00 DJ, bar och fortsatt kväll tillsammans
Fredag 11 september – Konferens
Efter frukost samlas vi för konferensens
sista pass innan bussen tar oss tillbaka
till Göteborg. Vi avslutar de gemensamma
dagarna med lunch på Fagerberg.
Från 07.00 Frukost och utcheckning
09.00–10.15 Konferens på Villa Marstrand
10.30 Samling vid färjeläget för
gemensam färd mot kontoret
12.00 Gemensam lunchbuffé
på Fagerberg
Resa: Vi åker gemensamt med buss från Fagerberg till Marstrand på torsdag morgon och är tillbaka på Fagerberg till lunch på fredag. Färjebiljetter är förbokade under namnet Fagerberg.
Boende: Alla bor i enkelrum på Villa Marstrand eller Grand Hotel Marstrand. Din hotellinformation kommer närmare avresan.
Ta med: Bekväma skor och kläder efter väder. Vi kommer att vara utomhus under aktiviteten.
Middag: Till middagen serveras fisk. Har du allergi, kontakta Marija Lijic.
Håll koll här inför 9 september – vi fyller på sidan så snart fler detaljer är klara.